Muud teenused

 

Laura’s Kitchen

Laura’s Kitchen katab stiilseid ja pilkupüüdvaid peolaudu lastele ja täiskasvanutele. Peolaua teevad eriliseks ebatraditsioonilised lauanõud ja omanäoline serveerimine. Rõhk on värvidel ja detailidel, iga külaline leiab eest omanimelise joogipudeli või taldriku.

Laura's Kitchen Menüü
Info: 5217107

Facebook Page

Wonder Planet

Wonder Planeti edu saladus seisneb selles, et tööd tehakse seal südamega. Seal luuakse kõige lõbusamad ja silmapaistvamad lastepeod Tallinnas. Lapsepõlv on õnnelik eluperiood, mil muinasjutt muutub kergesti tõeks, unistused täituvad ja võluvägi on alati lähedal.

www.wonder.planet.ee

Fotograaf

Fotograafi kutsumine laste peole või sünnipäevale nõuab erilist lähenemisviisi. Pole ju saladus, et lapsed on liikudes üllatavalt kiired, aktiivsed ja ettearvamatud. Seetõttu nõuab lastepidude foto teatavat lähenemisviisi: sest saada fotoaparaadi fookusesse teie ümber keerlev laps ei ole lihtne ülesanne. Ometi saab kogemuste ja professionaalse tehnika abil meie spetsialist sellega hakkama. Peo pildistamine hõlmab: – kutselise fotograafi tööd peo ajal; – fototöötlust; – ülesvõtete salvestamist DVD-le.

Tellimust teha või huvipakkuvat küsimust esitada saate telefoni teel: +372 55577077

Peotort

Lapse sünnipäeva üks olulisemaid elemente on peotort. Lapsel on ootusärevus seoses omanimelise tordi lauale ilmumisega, et öelda soov, kustutada puhudes küünlad ja nautida hõrgutise maitset.

Tellimust teha või huvipakkuvat küsimust esitada saate telefoni teel:  +372 53452039

Ruumikujundus

Tellige lapse sünnipäevaks silmapaistev ja värvikas ruumikujundus õhupallidega, muutke see päev meeldejäävaks ja pidulikuks kogu perele. Nägusad ja originaalsed pallikompositsioonid lapse peol on täiuslik fototaust ning teie fotoalbumisse jäävad silmapaistvad peofotod.

Tellimust teha või huvipakkuvat küsimust esitada saate telefoni teel:  +372 55958988

Või Facebooki lehel