Tere tulemast laste mängutuppa "Funlandia"!

Tulge meile igas vanuses lastega!

Meie mängutuba meeldib nii väikelastele kui ka pisut suurematele. Meie ruumid on perepuhkuseks loodud!

"Funlandia" on avar mänguplats (250 m2) koos puhkealaga vanematele, ala imikutega vanematele, õdus banketisaal. Igaüks leiab midagi meelepärast. See on ideaalne koht sünnipäevade, pidude, lasteaedade lõpupidude ja kasvõi väikeste perepidude pidamiseks. Üritusi võib korraldada iga päev, esmaspäevast pühapäevani kl 10.00 - 21.00. Ürituse kestus on 3 tundi.

Meie toast leiate mitmesuguseid laste mänguvahendeid, mis võimaldavad lastel läbida põneva takistustega labürindi, liugu lasta, mängida õhuhokit, sõita "Palm" karussellil. Tüdrukutele on tõeline printsessinurgake köögi, nukkude, lapsevankrite, nukumajaga. Ka vanemad lapsed leiavad endale tegevust. Suurel ekraanil saab mängida XBOX 360 või laulda karaoket. Täiskasvanud saavad lõõgastuda diivanil või laua taga, kust on kogu mängualast hea ülevaade olemas.

Saate kasutada ka meie avarat kööki, kus on olemas filterkohvimasin, filtreeritud joogivesi, veekeetja, külmkapp, mikrolaineahi, salatikausid, kandikud, morsikannud, vaasid, koogilabidad ja noad.