Muud teenused

Laura’s Kitchen

Laura’s Kitchen katab stiilseid ja pilkupüüdvaid peolaudu lastele ja täiskasvanutele. Peolaua teevad eriliseks ebatraditsioonilised lauanõud ja omanäoline serveerimine. Rõhk on värvidel ja detailidel, iga külaline leiab eest omanimelise joogipudeli või taldriku.

+372 5217107

Laura's Kitchen Menüü
Facebook Page

Wonder Planet

Wonder Planeti edu saladus seisneb selles, et tööd tehakse seal südamega. Seal luuakse kõige lõbusamad ja silmapaistvamad lastepeod Tallinnas. Lapsepõlv on õnnelik eluperiood, mil muinasjutt muutub kergesti tõeks, unistused täituvad ja võluvägi on alati lähedal.

www.wonder.planet.ee

Fotograaf

Fotograafi kutsumine laste peole või sünnipäevale nõuab erilist lähenemisviisi. Pole ju saladus, et lapsed on liikudes üllatavalt kiired, aktiivsed ja ettearvamatud. Seetõttu nõuab lastepidude foto teatavat lähenemisviisi: sest saada fotoaparaadi fookusesse teie ümber keerlev laps ei ole lihtne ülesanne. Ometi saab kogemuste ja professionaalse tehnika abil meie spetsialist sellega hakkama. Peo pildistamine hõlmab: – kutselise fotograafi tööd peo ajal; – fototöötlust; – ülesvõtete salvestamist DVD-le.

Peotort

Lapse sünnipäeva üks olulisemaid elemente on peotort. Lapsel on ootusärevus seoses omanimelise tordi lauale ilmumisega, et öelda soov, kustutada puhudes küünlad ja nautida hõrgutise maitset.

Tellimust teha või huvipakkuvat küsimust esitada saate telefoni teel:  +372 53452039

Mullimeister

Mullimeister tegeleb lasteürituste korraldamisega juba 10 aastat. Selle aja jooksul on nad läbi viinud või kaasa löönud paljudel suurematel ja väiksematel üritustel, suvepävadel, jõuluüritustel, firmapidudel, sünnipäevadel.

Võtke ühendust ja kinkige lapsele unustamatu show!

info@mullimeister.ee, +372 53 422 969
http://www.mullimeister.ee
Facebook

PDN Catering

PDN Сatering pakub toitlustusteenuseid individuaalse lähenemisega. Pakume lauakatmist nii pere pidustusteks kui ka korporatiivseteks üritusteks. Tutvuge suure menüü valikuga või küsige pakkumist!

Menüü